Портал города Токмак в Кыргызстане
Cайт газеты Народна трибуна Магазин Канцлер

Прошел ХХ Национальный турнир по гиревому спорту

Автор: ANDREY | 4 января 2012 - 22:33 | Просмотров: 987 | Комментарии: 1

Саме такі якості притаманні юнакам та дівчатам, які займаються гирьовим спортом та змогли їх проявити на XX ювілейному Національному турнірі з гирьового спорту на призи чемпіона Європи, восьмикратного чемпіона України та трикратного чемпіона СРСР знаного токмачанина - Віктора Сергійовича Швидкого. Згаданий спортивний турнір відбувся в кінці листопада 2011 в м. Токмак Запорізької області. У змаганнях взяли участь десять команд юних спортсменів з Харківської, Донецької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Луганської та Запорізької областей. На змаганнях спортсменам підкорилися всі гирі вагою 8, 12,16 і 24 кг у хлопців та 12 і16 кг у дівчат. Самі маленькі спортсмени, а гирьовим спортом зараз вже починають займатися з восьми років, зробили ривок з гирею 4 кг. Для наймолодших учасників перший день турніру видався напрочуд вдалим. Олександр Побережник і Яник Поляков поділили перше і друге місця свого першого в житті спортивного турніру. У ваговій категорії 35 кг, піднявши 412 разів гирі вагою 8 кг, переможцем турніру став дванадцятирічний Денис Хрістінін, обійшовши у двох правах дванадцятьох інших спортсменів. Абсолютним чемпіоном у змаганнях з гирями вагою 8 кг став Павло Шапошнік серед юнаків 2000 року народження й молодше. В абсолютній ваговій категорії бронзову медаль заслужив Олександр Коваленко, отримавши результат в 300 балів з гирями, вагою 12 кг, та залишивши позаду десятьох суперників. Артем Руденко став найкращим у вправах з гирями, вагою 16 кг.
Серед токмачан призерами турніру стали: Дмитро Форманюк, Дмитро Мендель та Максим Максименко. Слід відмітити, що всі учасники ювілейного турніру поліпшили свої спортивні результати. На XX Національному турнірі з гирьового спорту наша команда, завдяки своїй волі до перемоги та високій професійності своїх тренерів – Геннадія Петровича Петренка та Віктора Сергійовича Швидкого, виборола почесне перше місце в командних змаганнях. Спонсорами змагань виступили підприємці Токмака, які вже неодноразово фінансово допомагали нашим спортсменам досягати першості на міжнародних змаганнях з гирьового спорту. Ми дійсно можемо пишатися нашими героями - представниками однієї з найкращих шкіл світу з гирьового спорту. Дякуємо вам за те, що ви гідно представляєте рідне місто на змаганнях різного рівня, а також бажаємо вам нових перемог і звершень!

Автор: Наталія Жукова